Liepsnose - Ugnies šou pasirodymai visoje Lietuvoje

Ugnies šou pasirodymai visoje Lietuvoje

+370 606 58119

Studija Liepsnose siūlo teatralizuotus ugnies šou pasirodymus bet kokioms šventęms visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas yra tapti Jūsų šventęs vinimi ir palikti neišdildomą įspūdį Jums ir Jūsų svečiams!

Labai rekomenduoju! Šie specialistai labai atidžiai išsiaiškino to ko mes norim, kas mums patinka ir tiesiog TOBULAI atliko vakaro užbaigimo šou!!! Svečiai liko pakerėti ir sužavėti, tad rinkitės JUOS, tikrai nesuklysit :) AČIŪ Jums, “Liepsnose” komanda
— Giedrė Minelgaitė Dautorė
Labai gražus pasirodymas, sužavėjęs mus ir visus mūsų šventės svečius :) Ačiū ir sėkmės Jums :) Rekomenduojam :)
— Viktorija Simanavičė
Kulminacinis ugnies šou pasirodymas Vytauto Didžiojo karo muziejaus nakties renginio metu buvo nuostabus! Viskas vyko labai sklandžiai, žmonės buvo sužavėti, atsiliepimai iš visų tik patys geriausi. Jūs – puiki komanda, linkim ir toliau nenustoti tobulėti ir džiuginti visus savo šauniais pasirodymais!! :)
— Eglė Požerskienė
DSC00391.jpg

Studiją Liepsnose sudaro atlikėjai praktikuojantys ugnies valdymo meną bei šokį jau daugelį metų. Palaipsniui tobulėdami tapome šios srities profesionalais ir įkūrėme Liepsnose. Dabar, kai turime savo prekės ženklą, atsiranda dar daugiau motyvacijos tobulėti ir dalintis savo kūryba atnešant šilumą ir įspūdį į kitų žmonių širdis.

 

Liepsnose išsiskiria tuo, kad siūlo ugnies šou pasirodymus, kurie išlaiko balansą tarp nuoširdumo ir pompastikos, bendravimo ir techninio meistriškumo, šilumos ir įspūdžio. Vertiname profesionalumą bei dalykinę patirtį. Nebijome naujoviškų įdėjų bei nematytų iššūkių. Kiekviena Jūsų šventė, kurią aplankome, yra ir mūsų šventė, nes studija Liepsnose be Jūsų - nebūtų įmanoma.

Liepsnose pasirodymas buvo dovana jauniesiems! Neabejojau, kad patiks ir patiko, be galo buvo grazu, liko nustebe visi, smagiausia, kad jaunieji buvo suzaveti! Labai likau patenkinta ir as, bendradarbiavimu, patarimais, paciu show. Rokas, labai mielas ir siltas zmogus, aciu jam ir komandai! Sekmes!
— Rigvita Bladikyte
Sužavėjote ne tik mus, bet ir mūsų svečius. Ačiū už kerintį šou.
— Aušra Nevedomskienė
Super! Visi buvome suzaveti pasirodymu. Rekomenduoju!
— Indrė Krilavičienė
Puikus pasirodymas, vertas demesio sou. Kas nuostabiausia kad sutiko atvykti likus 3 dienom iki sventes rado laiko susitarus tik per pora pokalbiu telefonu. Rekomenduojame visu 100% :) Aciu jums :)
— Mykolas Gudynas