Ugnies šou programos

"Prisilietimas prie ugnies"

330€

4 šokiai. 2 atlikėjai. 12 min.

Nedidelė ir žaisminga, gera nuotaika spinduliuojanti programa stebins solo ir duetų choreografijomis, sinchroniško šokio elementais ir dinamiškumu. Dėl savo apimties „Prisilietimas prie ugnies“ labiausiai tinka vakaro akcentui ir dažniausiai yra pasirenkamas dovanai.

"Ugnies karūna"

470€

6 šokiai. 3 atlikėjai. 15 min.

Įkvėpiantis, jaukus, ekspresyvus ir spalvingas šou. Puikus pasirinkimas ieškantiems alternatyvaus fejerverkams ir daugeliu atžvilgių nuoširdesnio reginio. Tai kainos - kokybės santykiu viena optimaliausių programų. Šios programos kulminacijai puikiai tinka degantys inicialai / simboliai ir gintaro dulkių ritualas.

"Aitvaras"

650€

8 šokiai. 3 atlikėjai. 21 min.

Programa Aitvaras sudaryta iš mūsų naujausių ugnies, žiežirbų ir pirotechninių įrankių choreografijų, kurių kiekviena savaip inovatyvi, praplečianti žinomas ugnies judesio meno ribas. Kiekvienas programos numeris papildytas originaliais programuotų šviesų ir dūmų sprendimais. Tai tylesnė alternatyva mūsų didesnėms ugnies ir pirotechnikos programoms, telpanti ir į mažesnes erdves. Su šia programa suteikiame 10% nuolaidą visoms papildomoms paslaugoms.

„Žvaigždžių lietus“

870€

6 šokiai. 3 atlikėjai. 12 min.

Gausų choreografijų ir ugnies įrankių rinkinį papildo su muzika suderinta skoninga sceninė pirotechnika, pagyvinanti ir pabrėžianti pasirodymo akcentus. Visa programa virsta klasikinės ugnies ir modernios pirotechnikos žaismu. Jei norite būti nustebinti ir pajusti pilnąjį mūsų kuriamų choreografijų efektą, siūlome rinktis būtent šią programą.

"Liepsnose"

1410 €

7 šokiai. 4 atlikėjai + pirotechnikos dizaineris. 21 min.

Spalvingiausia mūsų asortimento programa. Geriausias ugnies choreografijas kruopščiai sujungėme su įspūdingu kiekiu rinktinių pirotechnikos efektų. Ši programa yra ugnies ir pirotechnikos spektaklis be jokių kompromisų. Jei norite būti nustebinti, net jei esate matę įvairių kitų ugnies šou pasirodymų, siūlome rinktis šią programą..

Papildomos paslaugos

Rinktinių kulminacinių dangaus fejerverkų rinkiniai

(galimi prie bet kurios programos, iššaunami kulminacijose pagal suderintą muziką)

 

110€ Bronzinis (0:40 min)

Skoningas kelių pirotechnikos užtaisų junginys, skirtas papildyti mūsų ugnies šou programos kulminaciją.

 

220€ Sidabrinis (1:30 min)

Rinktinių pirotechnikos užtaisų junginys, įspūdžio prasme mažai nusileidžiantis mūsų ugnies šou programų kulminacijoms, leidžia lengviau atsikvėpti visiems, kuriems sunku apsispręsti tarp pilnaverčių dangaus fejerverkų ir ugnies šou.

 

440€ Auksinis (2:40 min)

Išskirtinis fejerverkų rinkinys,- kai nesinori jokių kompromisų. Griausmingai dangų nušviečiantys ir šaudantys itin plačiu kampu, didesnio kalibro ir skoningų bei subtilių efektų prisotinti, šie fejerverkai kaip lygūs su lygiais stoja su mūsų geriausių ugnies šou programų kulminaciniais numeriais.

Degantis simbolis, inicialai arba užrašas

50-150€

 

Galėsite pasigrožėti pasirodymo kulminacijoje bei padaryti labai gražių nuotraukų. Mūsų degančios skulptūros - inicialai, figūros, užrašai- yra rankų darbo, kiekvienam pasirodymui kuriami individualiai. Tai labai unikali simbolika, paliekanti gilų įspaudą visų šventės dalyvių atmintyje. Pavyzdžiui:

 

× 50€ Dideli degantys inicialai ar skaičius (kiekviena raidė ~1kv. m ploto), dega 7-10 min.

× 70€ Dideli degantys inicialai ar skaičius su pirotechniniais į 3m aukštį purškiančiais fontanais.

× 50-150€ Kitos Jūsų pageidaujamos degančios figūros ar logotipai.

Gintaro dulkių ritualas

50€

 

Labai smagi tradicija. Ritualas prasideda mūsų žodžiais apie jo kilmę ir reikšmę, fone skamba atmosferinė muzika. Šventės "kaltininkai" semia po saują tikrų gintaro dulkių ir, sugalvoję norą, sviedžia į ugnį, kad noras išsipildytų. Tuomet kviečiami visi artimieji ir svečiai, kurie sviedžia po saują dulkių ir garsiai ištaria savo palinkėjimus. Pagal įsižiebusio ugnies kamuolio dydį sprendžiame apie sėkmę. Tai puiki proga visiems šventės dalyviams pajusti ugnies ir vienas kito šilumą. Ritualas tinka vestuvėms, jubiliejams, įmonės vakarėliams. Jei norite įamžinti unikalius ugnies kamuolius su dalyviais, galime pasiūlyti profesionalias nuotraukas darytas ritualo metu.

Kita informacija

 

Nuo Gegužės 1d. iki Spalio 1d. programą "Prisilietimas prie ugnies" šeštadieniams rezervuojame tik likus savaitei ar mažiau iki pageidaujamos datos.

Papildomai skaičiuojame transporto išlaidas. Į jas įeina kuras, automobilio eksploatacija ir vairuotojo atlygis už vairavimą.

1 km - 25ct, skaičiuojame nuvažiuojamą atstumą nuo mūsų bazės Trakuose iki Jūsų šventės vietos.

 

Jei sunku apsispręsti dėl norimų paslaugų, galite parašyti biudžetą, kurį planuojate skirti ugnies šou programai ir mes Jums pasiūlysime palankiausią variantą. Taip pat galite teirautis dėl kiekvienos paslaugos atskirai ir mes aprašysime jas plačiau

 

 

Liepsnose komanda, 2023